Start
Teams
Players
Matches
Standings
Results
Season
Sezon 2020/2021
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Phase
All
All
MMP półfinał Juniorek Gr. 1
MMP półfinał Juniorek Gr. 2
MMP półfinał Juniorek Gr. 3
MMP półfinał Juniorek Gr. 4
Finał - Gra o miejsca 1-4
Finał - Grupa B
Finał - Grupa A
Finał - Gra o miejsca 5-8
31 May 2021, Monday
TV
Round: 2
No E-2
Energa MKS SMS Kalisz
0:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 2
No E-1
UKS Atena Warszawa
2:3
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
30 May 2021, Sunday
TV
Round: 2
No C-2
Enea Energetyk Poznań
3:1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 2
No C-1
Energa MKS SMS Kalisz
3:1
UKS Atena Warszawa
TV
Round: 2
No D-2
ŁKS Siatkówka Żeńska
2:3
KS Pałac Bydgoszcz
TV
Round: 2
No D-1
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
29 May 2021, Saturday
TV
Round: 1
No 6
KS Pałac Bydgoszcz
1:3
UKS Atena Warszawa
TV
Round: 1
No 5
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
0:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No A-6
ŁKS Siatkówka Żeńska
1:3
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 1
No A-5
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3
Energa MKS SMS Kalisz
28 May 2021, Friday
TV
Round: 1
No 4
UKS Atena Warszawa
3:0
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
TV
Round: 1
No 3
Enea Energetyk Poznań
3:1
KS Pałac Bydgoszcz
TV
Round: 1
No A-4
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
MKS Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 1
No A-3
Energa MKS SMS Kalisz
2:3
ŁKS Siatkówka Żeńska
27 May 2021, Thursday
TV
Round: 1
No 2
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
0:3
KS Pałac Bydgoszcz
TV
Round: 1
No 1
UKS Atena Warszawa
1:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No A-2
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 1
No A-1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
0:3
Energa MKS SMS Kalisz
23 May 2021, Sunday
TV
Round: 3
No 6
Enea Energetyk Poznań
1:3
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 3
No 6
UKS Atena Warszawa
3:1
Energa MKS SMS Kalisz
TV
Round: 3
No 6
PSPS SMS Police
0:3
KS Pałac Bydgoszcz
TV
Round: 3
No 6
ŁKS Siatkówka Żeńska
3:0
MKS Avia Świdnik
TV
Round: 3
No 5
MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów
2:3
UMKS MOS Wola Warszawa
TV
Round: 3
No 5
SMS KSZO Ostrowiec
2:3
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
TV
Round: 3
No 5
LTS Legionovia Legionowo
3:0
Elite Volley Kraków
TV
Round: 3
No 5
#VolleyWrocław
1:3
MKS Dąbrowa Górnicza
22 May 2021, Saturday
TV
Round: 2
No 4
MKS Avia Świdnik
2:3
SMS KSZO Ostrowiec
TV
Round: 2
No 4
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów
TV
Round: 2
No 4
KS Pałac Bydgoszcz
3:2
#VolleyWrocław
TV
Round: 2
No 4
Energa MKS SMS Kalisz
3:0
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 2
No 3
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
0:3
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 2
No 3
UMKS MOS Wola Warszawa
0:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 2
No 3
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0
PSPS SMS Police
TV
Round: 2
No 3
Elite Volley Kraków
0:3
UKS Atena Warszawa
21 May 2021, Friday
TV
Round: 1
No 2
MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów
0:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 2
#VolleyWrocław
3:2
PSPS SMS Police
TV
Round: 1
No 2
SMS KSZO Ostrowiec
1:3
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 1
No 2
LTS Legionovia Legionowo
2:3
UKS Atena Warszawa
TV
Round: 1
No 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
UMKS MOS Wola Warszawa
TV
Round: 1
No 1
MKS Avia Świdnik
1:3
Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała
TV
Round: 1
No 1
KS Pałac Bydgoszcz
3:1
MKS Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 1
No 1
Energa MKS SMS Kalisz
3:0
Elite Volley Kraków